CHP’nin Mudanya Belediye Başkan adayı Deniz Dalgıç coşkulu kalabalık ve marşlarla seçim çalışmalarını sürdürüyor. Aday adaylarının da destek verdiği Dalgıç, “ Belediye başkanının görevi halkın huzur, esenlik, sağlık ve mutluluğu için gereken önlemleri almaktır. Biz de bunu sağlamak için hep birlikte, özveriyle çalışacağız. Bizim sevdamız da, işimiz de, gücümüz de...
İstanbul,
32°C
parçalı az bulutlu