Shakira’nın yeni sevgilisinden açıklama: ‘İlham verici’

Shakira’nın 11 yıllık sevgilisi Gerard Pique’den ayrıldıktan sonra âşık olduğu klipteki rol arkadaşı Lucien Laviscount konuştu. Oyuncu; Shakira için, Şimdiye kadar tanıştığım en güzel ve çalışkan insanlardan biri dedi.

Shakira’nın yeni sevgilisinden açıklama: ‘İlham verici’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.05.2024
A+
A-

Shakira, emekli futbolcu Gerard Pique ile ayrıldıktan sonra yeni albümü ‘Las Mujeres Ya No Lloran’ (Kadınlar Artık Ağlamıyor) için çektiği klipte birlikte rol aldığı oyuncu Lucien Laviscount ile yeni bir aşka yelken açmıştı. 47 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı, nisan ayının başından bu yana 31 yaşındaki İngiliz oyuncuyla birlikte.

2011 yılından Haziran 2022’ye kadar birliktelik yaşadığı ve iki çocuğunun babası Gerard Pique’den olaylı bir şekilde ayrılan Shakira, yakın zamanda verdiği bir röportajda, kalıcı aşkı bulma umuduyla ‘fedakarlık’ yapmaktan bahsetmişti.

Shakira'nın yeni sevgilisinden açıklama: 'İlham verici'

‘Emily in Paris’ dizisi oyuncusu Lucien Laviscount, Us Weekly‘de yayımlanan söyleşisinde, ‘Punteria’ şarkısının klibinde göründükten sonra ilk kez mart ayında aşk dedikoduları çıkan şarkıcı hakkında konuştu.

“Shakira, gezegeni şereflendiren en inanılmaz sanatçılardan biri” diyen Lucien Laviscount, “Zanaatına, hayranlarına ve hayata olan sevgisine olan bağlılığı gerçekten ilham verici. O şimdiye kadar tanıştığım en güzel ve çalışkan insanlardan biri” ifadesini kullandı.

Shakira'nın yeni sevgilisinden açıklama: 'İlham verici'

Klibin yayınlanmasından kısa bir süre sonra ikili New York’ta birlikte akşam yemeği yerken görülmüştü.
Nisan ayında çiftin birlikteliğini doğrulayan bir kaynak; “Aralarında bir kimya var” derken, bir başka kaynak ise “Shakira, Lucien Laviscount’ın bu kadar çekici ve komik olmasına şaşırdı” ifadesini kullanmıştı.

SHAKIRA’NIN ARKADAŞLARI ENDİŞELİ

Lucien Laviscount’ın adı daha önce Kelly Osbourne, Brooke Vincent, Jesy Nelson ve Kerry Katona gibi diğer yıldızlarla da anılmıştı.

İlişki haberleri ilk çıktığında Shakira’nın arkadaşları, Lucien Laviscount’ın “sadece şöhret için bu ilişkiye başladığına” dair korkularını dile getirmişti.

Shakira'nın yeni sevgilisinden açıklama: 'İlham verici'

Dail Mail’e konuşan bir kaynak; “Shakira âşık olmak konusunda çaresiz ama arkadaşları endişeli. Çünkü Lucien, Shakira’dan daha az ünlü olan kadınlarla çıkarken yavaş yavaş şöhret basamaklarını tırmanıyor” ifadesini kullanmıştı.

“Birlikte olduğu kadınların hepsi çok farklı. Şimdi Shakira’yla görüşüyor ve o da aşk istiyor” diyen kaynak; “Arkadaşları Laviscount’ın adının bilinir olmasını istediğinden korkuyor ve Shakira da bunu sağlıyor. Görüşüyorlar ama henüz yoğun bir etkileşim içinde değiller” diye konuşmuştu.

Bazı arkadaşları, Gerard Pique’den aldatıldığı için ayrılan Shakira’nın Lucien Laviscount ile tepki ilişkisine başladığını inanıyordu. Pique, Shakira’yı üniversite öğrencisi Clara Chia Marti ile aldatmıştı. Pique, Shakira’dan ayrıldıktan hemen sonra da Marti ile olan ilişkisini ilan etmişti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.